OPIS INWESTYCJI

Mamy przyjemnosc zaoferowac panstwu doskonala inwestycje , nowobudowane ekskluzywne osiedle z Primorsko. Inwestycja jest zlokalizowana okolo 600 m od wejscia na plaze, w cichej i spokojnej czesci kurortu. Znajduje sie bardzo blisko scislego centrum, 5 min spacerem od aquaparku.


Na 8.000 m2 powstało ekskluzywne osiedle strzeżone w starobułgarskim stylu. Nie tylko atrakcyjna architektura ale i ogromna funkcjonalnosc stworzy niepowtarzalny klimat tego miejsca. Jest to pierwszy tego typu obiekt w Primorsko. Cztery pięciopietrowe budynki są utrzymane w standardzie hotelu min **** gwiazdkowego.


Na zamkniętym i strzeżonym terenie, jest do dyspozycji mieszkańców duży basen z brodzikiem dla dzieci oraz bar przy basenie.Lezaki i parasole bezplatnie do dyspozycji wszystkich gosci. Na parterze budynku przestronne gabinety SPA , gdzie bedzie mozna sie oddac zabiegom odmladzajacym , kosmetycznym oraz relaksujacym masazom. Mozna bedzie kozystac z sauny oraz tradycyjnej łazni turecjiej.Planowane jest tez wyposażenie dużego centrum fitness.


Na terenie znajduje się też restauracja, serwująca dania regionalne oraz wybrane potrawy kuchni międzynarodowej. Wieczorem czas można spędzić w okolicznym piano barze z muzyka na żywo.


Kondominium składa sie przeważnie z małych apartamentów typu studio o powierzchni od 36 do 45 m2, istnieje jednak możliwość zakupu dwóch mieszkań obok siebie i połączenie w dwupokojowy apartament.


Proponujemy studia od strony morza oraz od strony basenów i ogrodu.


Dokładna powierzchnie oraz usytuowanie w dziale OFERTA.