PRIMORSKO

Miasto Primorsko jest ulubionym celem dla tysięcy turystów, którzy przyjeżdżają tu z wszystkich części świata. Primorsko jest znane ze sprzyjającego klimatu, pięknej przyrody, zabytków kulturowych i historycznych, gościnności rodzimych obywateli oraz zróżnicowania atrakcji oferowanych dla turystów. Primorsko jest najlepszym miejscem na spokojny rodzinny wypoczynek, jak i do aktywnego wypoczynku z wieloma imprezami, mnóstwem pozytywnych emocji i niezapomnianych chwil. Tutaj zabawa nigdy się nie kończy.


Primorsko oferuje różne opcje do wypoczynku i rozrywki - możesz iść opalać się w ciągu dnia lub odwiedzić jeden z niezwykłych obiektów historycznych znajdujących się na jego terytorium, a wieczorem cieszyć się miłą atmosferą w jednej z wielu restauracji miasta.Restauracje oferują tu nie tylko tradycyjną kuchnię bułgarską, ale również wiele przysmaków z ryb, grill’a, i pizzę. Możesz słuchać muzyki na żywo i korzystać z innych atrakcji.


Miasto Primorsko znajduje się na małym półwyspie między Ropotamo i zatoką Diavolska (Diabelska). Zróżnicowany i malowniczy krajobraz jest kombinacją gęstych lasów, dużych plaż wybrzeża i egzotycznej roślinności. Połowa plaż wokół miasta składa się z chronionych wydm. Z przedstawicieli fauny można tu zobaczyć delfiny i wielką różnorodność ryb.